Zagłosuj na Kalisz!

Kalisz ma szansę zostać Miastem Roku 2017, został nominowany w plebiscycie Kocham to Miasto. Udowodnijmy, że to właśnie Kalisz zasługuje na tegoroczny tytuł. Pokażmy, za co go kochamy, doceńmy jego atrakcje, klimat, najwspanialsze miejsca i wyjątkowych ludzi. Zwycięskie miasto otrzyma prestiżowy tytuł i możliwość promocji w sieci. Zachęcamy do głosowania w drugiej edycji ogólnopolskiego plebiscytu wspieranego przez HRS.

Widoki, architektura, miejsca, a może ludzie – co najbardziej kochasz w swoim mieście? Czy z sentymentem do niego wracasz, a może to dla Ciebie najważniejszy punkt na ziemi? „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy i turyści mogą docenić wybrane miasto i pomóc mu zdobyć wyjątkowy tytuł. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich tych, którzy jedno z wybranych miast darzą szczególną sympatią.

Każdy, kto chce zagłosować na ukochane miasto lub miasta, może to zrobić codziennie jeden raz na stronie plebiscytu: http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/. Co więcej, najatrakcyjniejsze uzasadnienie dokonanego wyboru zostanie nagrodzone. W konkursie do wygrania są: aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Jakie nagrody zdobędzie zwycięskie miasto? Miasto Roku 2017 otrzyma statuetkę, dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki kolejnej odsłonie plebiscytu więcej osób odkryje atrakcje polskich miast. Warto na bieżąco śledzić przebieg głosowania i intensywnie wspierać swojego faworyta. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto otrzyma tytuł Miasta Roku 2017.

Szczegóły konkursu dostępne na http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/. Głosować można do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

tekst. Kalisz.pl
fot. Tomasz Skórzewski