Zajęcia uzupełniające dla młodych Kakaesiaków!

Trenerzy Adrian Wawrzyniak oraz Bartosz Rosa ukończyli kurs trenerski „Polish Soccer Skills”, uzyskali licencję trenerów indywidualnych i zapraszają na zajęcia uzupełniające trening klubowy.

Treningi odbywają się w systemie czwórkowym 1 trener – 4 zawodników. Trening prowadzony przez trenerów Polish Soccer Skills ma na celu uzupełnienie treningu klubowego. Licencjonowani trenerzy korzystają z systemu online zawierającego roczną planifikację szkolenia, skupiającą się na aspektach motorycznych, technicznych i taktyce indywidualnej.


Przewagą treningu w grupach czteroosobowych jest dbałość o szczegóły, które determinują poziom osiągnięcia mistrzostwa sportowego. Indywidualizacja pozwala na szybsze przyswojenie informacji przez zawodnika i zastosowanie nowych umiejętności w trakcie treningu klubowego oraz meczów. Treningi prowadzone w małych czteroosobowych grupach cechują się bardzo dużą intensywnością, pomagają we wzmaganiu poziom koncentracji u zawodników poprzez ich optymalne pobudzenie w trakcie treningu. Małe grupy treningowe dają trenerowi możliwość indywidualnego podejścia do każdego zawodnika, dzięki czemu może on skuteczniej poprawiać umiejętności techniczno-taktyczne zawodników.

Wszelkie informacje o treningach indywidualnych można uzyskać pod numerami telefonów:
Adrian Wawrzyniak – 503 135 358
Bartosz Rosa – 603 325 316