Adrian Dąbrowski nowym trenerem trampkarzy starszych

Miło nam poinformować, że nowym trenerem zespołu trampkarzy starszych został Adrian Dąbrowski, który wcześniej prowadził w naszym klubie m.in. drużynę z rocznika 2004. Wcześniej ekipę trampkarzy występujących w lidze centralnej prowadził duet trenerski Karol Kiełbik i Krzysztof Górny, którym w tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy za pracę na rzecz młodej niebiesko-biało-zielonej ekipy. Adriana Dąbrowskiego witamy ponownie w naszym klubie i życzymy samych sukcesów.

Ekipa trampkarzy starszych wznowi treningi już w najbliższy piątek 08 grudnia. Łącznie podopieczni Adriana Dąbrowskiego w grudniu spotkają się cztery razy, a od nowego roku niebiesko-biało-zieloni zdecydowanie wzmożą wysiłki i wskoczą na wyższe obroty. W poniedziałek natomiast (11 grudnia) w salce konferencyjnej ulokowanej w siedzibie klubu (Wał Matejki 2) odbędzie się spotkanie nowego trenera z rodzicami. Początek zebrania wyznaczony został na godzinę 17.00. Poniżej umieszczamy wykaz grudniowych zajęć zespołu:

08 grudnia 2017. godz. 16.00 – 17.30 (piątek) – trening hala lekkoatletyczna ul. Łódzka 19.
11 grudnia 2017r. godz. 17.00 (poniedziałek) – spotkanie trenera Dąbrowskiego z rodzicami
12 grudnia 2017r. godz. 16.00 – 17.30 (wtorek) – trening boisko Wembley, Majków, ul. Tuwima
15 grudnia 2017r. godz. 16.00 – 17.30 (piątek) – trening boisko Wembley, Majków, ul. Tuwima
19 grudnia 2017r. godz. 16.30 – 18.00 (wtorek) – trening hala OSRiR przy basenie, Ul. Łódzka 29

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Karolowi Kiełbikowi i Krzysztofowi Górnemu za pracę i wysiłek, który włożyli w szkolenie trampkarzy starszych, a trenerowi Adrianowi Dąbrowskiemu i całemu zespołowi życzymy powodzenia w zbliżających się powoli rozgrywkach!