Firma AromaCar wsparła Turniej Gwiazdkowy

Podczas rozgrywanego w poprzedni weekend Turnieju Gwiazdkowego do najlepszych zawodników trafiły upominki ufundowane przez kaliską firmę AromaCar.

Producentem zapachów samochodowych marki Aroma Car jest MTM Industries Sp. z o.o. – nowoczesna firma zlokalizowana w Kaliszu przy ul. Metalowców 6.

Firma powstała w 2008 r i od samego początku wyróżniała się innowacyjnością, dynamiką działania i tempem rozwoju. – Zawsze stawialiśmy na badania i współpracę z producentami perfum dlatego w krótkim czasie zaczęliśmy oferować szeroką gamę kompozycji zapachowych i bogaty asortyment produktów. Na początku były to odświeżacze zapachowe do aut. Z czasem w ofercie pojawiły się także kosmetyki samochodowe. Od początku nasze produkty wyróżniały się wysoką jakością wykonania, ciekawym wzornictwem oraz pięknymi aromatyzacjami, dlatego szybko znalazły uznanie klientów na rynkach międzynarodowych. Naszą obecność i dynamiczny rozwój dostrzegło także wielu ekspertów ekonomicznych oraz opiniotwórcze media czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody, z których jesteśmy bardzo dumni. – mówi Maciej Zawal Maciej Zawal – Kierownik Działu Rozwoju Produktów i Marketingu MTM Industries.

Własne laboratorium, certyfikat FSC oraz dostęp do najnowszych technologii gwarantują wszystkim klientom MTM Industries wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Zawsze blisko swoich klientów oraz najnowszych trendów rynkowych MTM Industries wciąż poszerza swój asortyment i wciela w życie nowe idee.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AromaCar na stronie internetowej partnera KKS-u.