Sylwestrowa noc tylko z NajlepszeFajerwerki.pl

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami, a jak wszyscy wiemy w tą wyjątkową noc nie może zabraknąć fajerwerków, które polecamy kupić u naszego wieloletniego sponsora – firmy NajlepszeFajerki.pl, której siedziba mieści się w Kaliszu przy ul. Dobrzeckiej 69. To marka specjalizująca się w w sprzedaży hurtowej i detalicznej fajerwerków klasy 1,4G NWP oraz organizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantuje niezapomnianą zabawę w noc sylwestrową.

– Dzięki wieloletniej współpracy z firmą POL-EXPANCE gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz profesjonalne i pełnoprawne podejście do każdego zlecenia.Nasza wykwalifikowana ekipa pirotechników sprawi, że każda uroczystość pozostanie w pamięci odbiorcy na długi czas. Każdy pokaz projektujemy indywidualnie w celu zapewnienia pełnej satysfakcji – mówią właściciele sklepu NajlepszeFajerwerki.pl

W ofercie hurtowej znajdą państwo blisko 2000 produktów najlepszych importerów takich jak: Klasek, Jorge, Kometa, Triplex, Tropic, Gaoo, Tomaszek, Europyro, Piromax, Pyromoravia, Śmieszek Privatex, Surex.

Zachęcamy wszystkich do zakupów na NajlepszeFajerwerki.pl. Warto również wspomnieć, że firma należy do ogólnopolskiej sieci handlowej RAKIETOWO.PL. To 55 sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży pirotechniki amatorskiej.

***

NajlepszeFajerwerki.pl Sp. z.o.o
ul. Dobrzecka 69-71, 62-800 Kalisz

Tel.: 725 80 80 80
Tel.: 733 65 65 85
Tel.: 726 90 90 90