FB Antczak – przyjaciel KKS-u

Jednym z głównych sponsorów klubu w obecnym sezonie jest Firma Budowlana Antczak.

– Jesteśmy przedsiębiorstwem dewelopersko-budowlanym specjalizującym się w realizacji wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Prowadzimy liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski m.in. w Kaliszu, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. W naszym dorobku znajduje się już blisko 3100 zrealizowanych mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych. Jesteśmy także producentem wysokiej jakości betonu towarowego. – czytamy na stronie www.antczak.pl

Firma Budowlana Antczak obecna jest na rynku od 1981 r. W pierwszych latach działalności, aktywność firmy koncentrowała się przede wszystkim na pracach ogólnobudowlanych i remontowych.á Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały jednak szybkiemu rozwojowi firmy. Zakres naszej działalności zwiększył się początkowo o realizację dużych inwestycji budowlanych, a w latach 90. rozszerzył także o działalność w systemie deweloperskim. Od tego momentu FB Antczak prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe zarówno w Wielkopolsce, jak i w innych regionach Polski. Za dynamiczny rozwój w 2009 r. firma naszego sponsora otrzymała tytuł Geparda Biznesu Województwa Wielkopolskiego.

– W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od trzydziestu lat reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, biurowych czy użytkowych, łączących walory estetyczne i funkcjonalne.

Posiadamy bogate doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych takich jak hale przemysłowo-magazynowe, budynki biurowe, budynki użyteczności publicznej, hotele czy budynki mieszkaniowe. Z wieloma z naszych Klientów współpracowaliśmy wielokrotnie. Największe projekty w naszym portfolio to Zakład Przemysłu Cukierniczego KALISZANKA, hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu oraz hotel OSSA w Rawie Mazowieckiej. Jako generalny wykonawca posiadamy także zaplecze produkcyjno-techniczne, które umożliwia kompleksową realizację inwestycji dla przemysłu. – czytamy na stronie sponsora strategicznego Dumy Kalisza.