Ostatnie wolne miejsca na KKS Winter Camp!

Zajęcia sportowe w hali i w plenerze, warsztaty plastyczne, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, wycieczki. To tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na uczestników zimowych półkolonii organizowanych przez nasz klub. Zapisy jeszcze trwają.

KKS Winter Camp – czyli ferie na sportowo to kolejna inicjatywa Kaliskiego Klubu Sportowego skierowana do najmłodszych kaliszan – nie tylko zawodników naszego klubu, ale wszystkich, dziewczynek i chłopców z roczników 2006-2012, którzy chcą aktywnie i ciekawie spędzić zimową przerwę w nauce.

Zapewniam, że atrakcji nie zabraknie. W planie mamy zajęcia z piłki nożnej i ogólnorozwojowe zabawy, mini turniej, gry i zabawy sportowo-ruchowe w hali i w plenerze, zabawy muzyczne, warsztaty plastyczno-techniczne i kulinarne, pokaz talentów oraz konkursy sprawnościowe i plastyczne z nagrodami. Będzie też wycieczka do kina, wizyta w bajkolandzie lub na kręgielni. Dziewczynki również znajdą coś dla siebie. Na każdego z uczestników czeka ciepły obiad, drobne upominki i dyplomy. Ferie w domu wcale nie muszą być nudne. Przekonajcie się sami i już dziś skorzystajcie z naszej zimowej propozycji. W tym roku organizujemy tylko jeden turnus w drugim tygodniu ferii (19.02-24.02), jednak zostało wolnych już tylko 8 miejsc – zachęca Paulina Koralewska, koordynatorka akcji.

Półkolonie organizowane są we współpracy z Ośrodkiem Sportu Rehabilitacji i Rekreacji oraz Miastem Kalisz. Zajęcia odbywać się będą w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej 19-29 (Hala Lekkoatletyczna)

Szczegółowych informacji udziela Paulina Koralewska, mailowo: paulina.wesolowska@kkskalisz.pl lub w siedzibie Klubu przy ulicy Łódzkiej 19-29 (budynek trybuny zachodniej, obok kortów tenisowych)