Noworoczne granie z akcentem KKS-u

Wielu byłych zawodników i osób związanych z Kaliskim Klubem Sportowym wzięło udział w meczu noworocznym, który odbył się na Kaliskim Wembley. Inicjatorem i organizatorem tego przedsięwzięcia od 20 lat jest wiceprezes naszego Klubu Ryszard Feszczuk.

Tradycyjnie już w samo południe obecni i byli gracze kaliskich drużyn rozpoczęli spotkanie w dwóch ekipach: biało-granatowych i czerwonych. Na murawie nowoodanego obiektu zobaczyć można było piłkarzy z wielu pokoleń min. Michała Baszczyńskiego, Grzegorza Dziubka, Zbigniewa Wajgelta, Radosława Grzesika, Piotra Witonia, Tomasza Kobyłkę czy…jego syna a naszego zawodnika, 12-letniego Jana Kobyłkę. Zagrał również obecny opiekun medyczny naszego Klubu Mikołaj Olejnik.

Lepsi okazali się Ci drudzy, którzy zwyciężyli 6:4 a gole zdobyli Bolesław Kamiński, Karol Płotek (obecnie zawodnicy Prosny) i Grzegorz Dziubek (były trener i zawodnik KKS-u, obecnie gracz Prosny). Dla pokonanych trafiali Kamil Adamek, były asystent Piotra Morawskiego Marcin Rubas i Piotr Witoń (również były gracz KKS-u Kalisz).

fot. Michał Sobczak / FaktyKaliskie.pl