Seniorzy wrócili do zajęć

27 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów. Oprócz tych, którzy jesienią stanowili o sile zespołu pojawiło się również kilku młodych, perspektywicznych graczy z okolicy.

Po powitaniu przez przedstawicieli zarządu zawodnicy udali się na Majkowskie Wembley gdzie będą przygotowywać się do rundy rewanżowej. – Trenować będziemy pięć razy w tygodniu, do tego dojdzie mecz w sobotę.– informuje trener Piotr Morawski. – Chciałbym podziękować również kaliskiemu OSRiR-owi za bardzo dobrą współpracę – dodaje. Przypomnijmy, że od tego roku siedziba KKS-u przeniosła się na Trybunę Zachodnią stadionu przy ul. Łódzkiej.

Pierwszy sparing podopieczni rozegrają w sobotę a ich rywalem będzie czwartoligowy LKS Gołuchów. – Zależy nam na tym aby zawodnicy grali jak najwięcej minut, dlatego nie wykluczam jeszcze jakiegoś meczu. Toczą się rozmowy abyśmy przynajmniej dwa spotkania rozegrali na nowym stadionie przy Łódzkiej.

W zajęciach udział wzięli min. wychowanek KKS-u Łukasz Maciejewski (ostatnio Warta Poznań i Victoria Skarszew) oraz wypożyczony jesienią do LKS-u Gołuchów Patryk Kieliba. – Cały czas obserwujemy młodych chłopaków z okolicy i chcemy dać im szanse. Być może w ciągu kilku najbliższych dni pojawia się ciekawi zawodnicy z wyższych lig – zakończy trener KKS-u.