Karnawał z KKS-em. Ostatnie wolne miejsca!

Pozostały ostatnie wolne miejsca na X Klubowy Bal Karnawałowy, który 20 stycznia odbędzie się w Restauracji Roma. Nie zabraknie konkursów i dobrej zabawy, o którą zadba DJ Aras.

Balu Karnawałowym organizujemy już po raz dziesiąty. Zapraszamy członków klubu, przyjaciół i sympatyków KKS-u, a także trenerów i rodziców naszych wychowanków. Startujemy w sobotę 20 stycznia o godz. 19:00.

Wszystkie poprzednie bale były bardzo udane, liczymy więc, że taki będzie również ten najbliższy. Z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki, ale też konkursowych emocji i innych atrakcji. Jak co roku będziemy też chcieli uhonorować przyjaciół, którzy wspierają rozwój naszego klubu. Zapewniam, że szykuje się super zabawa w klubowym gronie. Już dziś gorąco zachęcam do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem decydować będzie kolejność zgłoszeń – informuje Robert Trzęsała, prezes klubu.

Podobnie jak w ubiegłym roku miejscem karnawałowych szaleństw będzie restauracja „ROMA”, przy ul. Chopina 9, a do tańca zagrzewał będzie DJ Aras. Koszt – 300 zł od pary.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z prezesem klubu:
Robert Trzęsała, tel. 720-881-333, e-mail robert.trzesala@kkskalisz.pl