Aktywna niedziela Młodzików Starszych

Młodzicy starsi naszego Klubu bardzo aktywnie spędzili minioną niedzielę. Do południa jedna grupa chłopców wystąpiła na turnieju w Ostrowie Wielkopolskim, następnie druga rywalizowała w Zbiersku.

W Turnieju Okręgu rocznika 2005 kaliszanie zajęli miejsce 5-6. W grupie po pokonaniu Stali Pleszew i remisie z Victorią Ostrzeszów musieli uznać wyższość Centry Ostrów Wielkopolski. – Do wyjścia z grupy zabrakło nam lepszego bilansu bramkowego – tłumaczy trener Adam Zieliński.

W Zbiersku, mimo iż reprezentanci naszego Klubu byli najmłodsza drużyną również radzili sobie bardzo dobrze. Już w fazie grupowej bez problemów uporali się ze Zjednoczonymi Rychwał i Górnikiem Kłodawa by przegrać z pierwszą drużyną CKS-u Zbiersk. Taki układ sprawił, że w meczu o trzecie miejsce podopieczni Adama Zielińskiego zmierzyli się z drugą drużyną gospodarzy. Tutaj mimo ambitnej postawy młodych zawodników KKS-u również nie udało się zwyciężyć.

Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu, tym bardziej że byliśmy najmłodsza drużyna turnieju. Na słowa uznania w szczególności zasługuje gra Franka Kamińskiego, który w tym turnieju zdobył pięć bramek –  podsumował poczynania swoich podopiecznych trener Zieliński

***

Halowy Turniej Okręgu rocznika 2005, 21.01.2018, Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz – Stal Pleszew 2:1
KKS Kalisz – Victoria Ostrzeszów 1:1
KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski 1:2

KKS Kalisz: Piotr Pawlaczyk, Jan Knapik, Filip Żurawski, Maciej Egiert, Bernard Gozdziewicz, Piotr Osman, Michał Ozdowski, Jakub Jusza, Wiktor Kleczewski

***

Halowy Turniej Piłkarski, 21.01.2018, Zbiersk
KKS Kalisz – Zjednoczeni Rychwał 4:1
KKS Kalisz – Górnik Kłodawa 1:0
KKS Kalisz – CKS Zbiersk I 2:4

Mecz o trzecie miejsce
KKS Kalisz – CKS Zbiersk II 3:4

KKS Kalisz: Dawid Ciesielski, Klaudiusz Jaszkiewicz, Artur Srama, Wiktor Dembny, Aleksy Lachowicz, Jan Zyzniewski, Milosz Grzesiak, Franciszek Kamiński, Wiktor Kleczewski