Grad goli na Wembley

Aż dwanaście goli zobaczyli dzisiaj kibice, którzy wybrali się na dwa kontrolne mecze KKS-u. Podopieczni Piotra Morawskiego najpierw rozbili lidera kaliskiej okręgówki – KS Opatówek aż 5:0, następnie zaaplikowali siedem trafień Stali Pleszew.

Po wygranej z LKS-em Gołuchów kaliszanie zmierzyli się z reprezentantami kaliskiej okręgówki. W starciu z KS Opatówek gole padały w drugiej odsłonie a hat-trickiem popisał się Błażej Ciesielski. Oprócz skrzydłowego KKS-u na listę wpisali się jeszcze Marcin Lis i Rafał Jankowski.

Więcej goli padło w drugim pojedynku. Już w 24. minucie Łukasz Żegleń pewnym lobem pokonał bramkarza Stali Pleszew. Prawdziwa kanonada rozpoczęła się jednak dopiero po przerwie. Najpierw Tobiasza Wojcieszaka pokonał Stayko Stoychev a następnie trafiali Żegleń (łącznie cztery gole) i Patryk Kieliba. Ostatecznie siódma drużyna kaliskiej klasy okręgowej wyjechała z Kalisza z bagażem siedmiu goli.

W następny weekend podopieczni Piotra Morawskiego zagrają z liderem IV ligi gr. północnej – Mieszkiem Gniezno i reprezentantem sieradzkiej okręgówki Piastem Błaszki.

***

Sparing, 27.01.2018, godz. 12:00, Majkowskie Wembley
KKS Kalisz – KS Opatówek 5:0 (0:0)
1:0 Błażej Ciesielski 55. min, 2:0 Marcin Lis 75. min, 3:0 Błażej Ciesielski 80. min, 4:0 Błażej Ciesielski 83. min, 5:0 Rafał Jankowski 90. min

KKS Kalisz: Cezary Osuch – Łukasz Maciejewski, Mateusz Gawlik, Marcin Lis, Radosław Łepski, Tomasz Owczarek, Robert Tunkiewicz, Konrad Chojnacki, Błażej Ciesielski, Miłosz Matuszewski, Rafał Jankowski

***

Sparing, 27.01.2018, godz. 14:00, Majkowskie Wembley
KKS Kalisz – Stal Pleszew 7:0 (1:0)
1:0 Łukasz Żegleń 24. min, 2:0 Stayko Stoychev 62. min, 3:0 Łukasz Żegleń 65. min, 4:0 Łukasz Żegleń 68. min, 5:0 Patryk Kieliba 76. min, 6:0 Łukasz Żegleń 83. min, 7:0 Patryk Kieliba 85. min

KKS Kalisz: Oskar Pogorzelec – Patryk Palat, Damian Matczak, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Patryk Kieliba (30. Dominik Domagalski), Jakub Budrowski (60. Patryk Kieliba), Stayko Stoychev, Christian Nnamani, Tomasz Kowalski, Łukasz Żegleń.