Stal Brzeg sobotnim rywalem KKS-u

Poziom sportowy naszych sparingowych partnerów razem z końcówką okresu przygotowawczego znacznie się podniósł. W sobotę Kakaesiacy sprawdzą się na tle wicelidera grupy trzecie III ligi – Stali Brzeg.

Będzie to drugie kontrolne spotkanie obu drużyn. Latem przy Wale Matejki po golach Rafała Jankowskiego i Stayko Stoycheva wygrali kaliszanie, mimo to drużyna prowadzona Krystiana Pikausa pokazała się z bardzo dobrej strony.

Dobrze przepracowany okres zaprocentował jesienią. W 17. meczach gracze Stali odnieśli 11 zwycięstw i doznali 6 porażek co na półmetku rozgrywek daje im tylko trzy punkty straty do prowadzącej Skry Częstochowa.

Tej zimy nasi sobotni oponenci rozegrali już sześć spotkań. Na początek okresu sparingów zremisowali oni 5:5 z rezerwami Śląska Wrocław, następnie pewnie pokonali reprezentantów w wrocławskiej okręgówki Czarnych Jelcz – Laskowce 7:2, ulegli drugoligowemu Rozwojowi Katowice 1:2, zwyciężyli również z drugoligowym MKS-em Kluczbork 4:2, zremisowali z ROW-em Rybnik 1:1 a w poprzedni weekend pokonali Ruch Zdzieszowice 2:0 i Agroplon Głuszyna 1:0.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00. Wynik na bieżąco pojawiać się będzie na naszym Facebookowym profilu.