Porażka w Brzegu

Kolejny cenny mecz kontrolny mają za sobą nasi piłkarze. Dziś przegrali oni z wiceliderem III ligi gr. 3 – Stalą Brzeg 1:3.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla graczy Stali, którzy w 10. minucie za sprawą Dominika Bronisławskiego wyszli na prowadzenie. Ten sam zawodnik ponownie znalazł receptę na pokonanie Oskara Pogorzelca w 25. minucie spotkania.

Kakaesiacy odpowiedzieli na początku drugiej połowy, kiedy to swoich byłych klubowych kolegów zaskoczył Łukasz Żegleń. Mimo dobrej dyspozycji kaliszan w drugich 45. minutach ostatnie słowo należało do miejscowych. W 80. minucie strzałem z rzutu karnego wynik ustalił Dawid Lipiński.

Następne spotkanie kaliszanie rozegrają w środę. Rywalem będzie Widzew Łódź.

***

Sparing, 24.02.2018, godz. 13:00, Stadion Miejski w Brzegu
Stal Brzeg – KKS Kalisz 3:1 (2:0)
1:0 Dominik Bronisławski 10. min, 2:0 Dominik Bronisławski 25. min, 2:1 Łukasz Żegleń 52. min, 3:1 Dawid Lipiński 80. min

KKS Kalisz (I połowa): Oskar Pogorzelec – Łukasz Maciejewski, Mateusz Gawlik, Marcin Lis, Radosław Łepski, Stayko Stoychev, Dominik Domagalski, Błażej Ciesielski, Konrad Chojnacki, Christian Nnamani, Rafał Jankowski

KKS Kalisz (II połowa): Cezary Osuch – Patryk Palat, Damian Matczak, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Patryk Kieliba (70. Jakub Staszak), Robert Tunkiewicz, Tomasz Owczarek, Tomasz Kowalski, Miłosz Matuszewski, Łukasz Żegleń