Wielkie otwarcie już jutro! Mecz na szczycie w Kaliszu!

Po czteromiesięcznej przerwie wracają piłkarskie emocje w Kaliszu! W sobotę, w wielkim meczu otwarcia Kakaesiacy podejmą Bałtyk Gdynia.

W nowej historii KKS-u oba zespoły dwukrotnie mierzyły się ze sobą. W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi byli gracze z Pomorza zwyciężając 1:0 i 2:1, natomiast w obecnych rozgrywkach to podopieczni Piotra Morawskiego przywieźli komplet punktów z Narodowego Stadionu Rugby.

Oba zespoły po rundzie jesiennej mogą czuć niedosyt. Zarówno w Kaliszu i Gdyni apetyty były większe, choć jak mawia stara piłkarska prawda, lepiej lidera atakować niż gonić. Kakaesiacy do prowadzącej Elany Toruń tracą obecnie sześć punktów, gościom do lidera brakuje dwa oczka.

Zimą w obu Klubach nie było rewolucji kadrowej. W KKS-ie pozostał trzon zespołu uzupełniony młodymi i zdolnymi Jakubem Staszakiem, Łukaszem Maciejewskim i Patrykiem Kielibą, natomiast z Bałtykiem pożegnali się Damian Podkański, Arkadiusz Proena i Kewin Wesołowski.

Wszyscy liczymy, że niebiesko-biało-zieloni zwycięstwem otworzą nowy obiekt, na którym rozgrywać będą swoje mecze.

Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 17:45, natomiast bilety będzie można kupić od godziny 17:00. Wejście na obiekt będzie możliwe tylko i wyłącznie od strony ul. Łódzkiej. Zamknięta będzie brama wejściowa od strony Parku Miejskiego. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion.