Zapłać za bilet reklamówką nakrętek!

Podczas meczu z rezerwami Pogoni Szczecin, który odbędzie się w Wielką Sobotę (31.03) za bilet na sektory A2-A8 będzie można zapłacić reklamówką pełną nakrętek typu PET.

Codziennie każdy z nas odkręca plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. W skupie tona nakrętek kosztuje 800 zł. Teraz i Wy czynnie możecie przyłączyć się do charytatywnej akcji naszego Klubu.

Wszystkie zebrane nakrętki plastikowe typu PET (po napojach, sokach, mleku, kawie, chemii gospodarczej i środkach przemysłowych) przekazane zostaną zaprzyjaźnionej Grupie Przystań. Grupa Przystań to bardzo prężnie działająca przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych, będąca jedyną taką inicjatywą w Wielkopolsce, do której dołączyło już 340 rodzin. Grupa wyjątkowa, bo skupiająca rodziny bardziej wymagających dzieci bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, rodzaj niepełnosprawności, czy placówkę do której uczęszczają.

Zachęcamy do udziału w akcji!

fot. Pixabay