KKS jedzie do Jarocina

Z Jarotą Jarocin o kolejne punkty powalczą jutro podopieczni Piotra Morawskiego. Rywale po 19. seriach gier plasują się na 14. pozycji w ligowej tabeli.

W kratkę – to mało powiedziane. Tylko Bałtyk Gdynia i Pogoń Szczecin mają rozegrany komplet spotkań rundy rewanżowej. Większość drużyn przez panujące warunki atmosferyczne przekładała swoje spotkania. Jeden mecz udało się rozegrać zawodnikom Jaroty, którzy w poprzednią sobotę musieli uznać wyższość rezerw Pogoni Szczecin.

Zimą do drużyny prowadzonej przez Marcina Woźniaka dołączył Dawid Kierzek z Victorii Września, Marcin Banaszak (Gryf Wejherowo), Szymon Grodzki i Alan Janowski (Biały Orzeł Koźmin Wlkp.), Mikołaj Marciniak (Astra Krotoszyn) oraz Marcin Szymkowiak (Grom Golina).

Jesienią przy Wale Matejki górą byli kaliszanie, którzy po trafieniach Błażeja Ciesielskiego i Rafała Jankowskiego pokonali rywali 2:1.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:30. Z Jarocina przeprowadzona zostaną transmisja na żywo, którą obejrzeć będzie można na naszym kanale Youtube. Przypominamy, że mecz z Jarotą odbędzie się bez udziału kibiców z Kalisza.