Zwycięstwo na inaugurację

Bardzo dobrze rozgrywki w Wielkopolskiej Lidze Trampkarzy Starszych rozpoczęli nasi piłkarze. W sobotę na Majkowskim Wembley nasi piłkarze zasłużenie pokonali Astrę Krotoszyn 2:1.

Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzył Jakub Konopa. Drugie trafienie dla kaliszan zanotował Eliasz Kasołka na co goście odpowiedzieli tylko golem Oskara Rebelki.

– W sobotę zaliczyliśmy udany debiut w lidze wielkopolskiej. Po wielu lekcjach w CLJ przyszedł czas na pokazanie swoich umiejętności i tego nad czym pracowaliśmy przez okres przygotowawczy. Cały mecz był pod dyktando moich zawodników, wszyscy starali się realizować założone cele w szatni, były jednak momenty gdzie było za dużo rozluźnienia. Musimy nad tym popracować żeby cały mecz pracować na 100% koncentracji i zaangażowania. Przed nami jeszcze mnóstwo meczy ponieważ gramy mecz i rewanż w lidze, mam do dyspozycji 26 zawodników więc na każdym treningu jest rywalizacja i walka o meczowa 18stke. Za mecz z Astra wielkie gratulacje dla chłopaków, należało im się to – powiedział trener Adrian Dąbrowski.

W następnej kolejce niebiesko-biało-zieloni zmierzą się z Victorią Września.

***

1. kolejka Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych, 24.03.2018, godz.
KKS Kalisz – Astra Krotoszyn 2:1
Bramki dla KKS-u: Jakub Konopa, Eliasz Kasołka

KKS Kalisz: Filip Szwedziak, Igor Koniusz, Szymon Cieślak, Marcin Stysial, Mateusz Łuczak, Wiktor Smoliński, Kuba Zachara, Kamil Zakrzewski, Wiktor Bury, Kuba Konopa, Mateusz Kościelak, Eliasz Kasolka, Filip Ozimek, Adrian Przyjazny, Szymon Sałata, Kuba Janiszewski, Igor Bosnjak, Kamil Przysiecki.