Dzieci z kaliskiego Domu Dziecka otrzymały bilety na mecz z Pogonią

W dniu wczorajszym na ręce opiekunów kaliskiego Domu Dziecka przy ul. Skarszewskiej prezes Robert Trzęsała przekazał bilety na najbliższy mecz z Pogonią II Szczecin.

– Podczas organizowania konkursu na naszym Facebookowym profilu aktywnie w jego udział włączyli się kibice Bałtyku Gdynia, którzy w przypadku wygrania prosili o przekazanie biletów dzieciom z Domu Dziecka. Stwierdziliśmy, że wychowankowie placówki z ulicy Skarszewskiej otrzymają pełną pulę, bez względu na rozstrzygnięcia konkursu o wytypowanie strzelca pierwszego gola na nowym stadionie – mówi Norbert Gałązka, rzecznik kaliskiego Klubu.

Tak też się stało i wczoraj w obecności dyrektor Jolanty Nowińskiej wejściówki zostały przekazane opiekunom, a następnie rozdysponowane wśród wychowanków Domu Dziecka. – Bardzo się cieszę z ogromnego zainteresowania meczem. Zdajemy sobie sprawę, że przez święta wielkanocne frekwencja może nie być za wysoka, ale umówiliśmy się, że na następny mecz z GKS-em Przodkowo również odpowiednia ilość biletów trafi do dzieci z Domu Dziecka. Cieszy mnie tak duża ilość charytatywnych akcji naszego Klubu, tutaj również duży szacunek chciałem okazać kibicom Bałtyku Gdynia, którzy podsunęli bardzo dobry pomysł za pośrednictwem naszego Facebooka – powiedział prezes Klubu Robert Trzęsała.

Przypomnijmy, że mecz z Pogonią II Szczecin rozpocznie się o godzinie 18:00. Za bilety na to spotkanie oprócz złotówkami zapłacić będzie można reklamówką nakrętek.