Trampkarze gromią kolejnego rywala

Nasi trampkarze starsi nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. W minioną sobotę podopieczni Adriana Dąbrowskiego pokonali Cienin Zaborny Słupca aż 7:0.

Młodzi kakaesiacy podeszli do meczu bardzo zmotywowani i od pierwszych minut przejęli pełną kontrolę nad rywalem, czego efektem było sześć bramek, które padły już w pierwszej połowie spotkania.

Od pierwszej minuty zagraliśmy wysokim pressingiem. Zawodnicy pokazali siłę, która drzemie w drużynie. W drugiej połowie dokonałem wszystkich zmian. Zespół nadal atakował i choć wpadła tylko jedna bramka, była ona ozdobą tego spotkania. Filip Ozimek uderzył piłkę lewą nogą niczym Piotr Zieliński w ostatnim meczu narodowej reprezentacji – podsumowuje zadowolony z postawy swoich podopiecznych trener Adrian Dąbrowski. – Jestem zbudowany tym co z meczu na mecz pokazują chłopcy. Uważam, że znajdują się w nich duże pokłady sportowych umiejętności i chęci bycia jednością, piłkarską rodziną. Pokażą to jeszcze w niejednym spotkaniu – dodaje trener Dąbrowski.

Następny mecz nasi trampkarze starsi zagrają w niedzielę. Na wyjeździe zmierzą się z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

***

3. kolejka Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych, 07.04.2018, godz.15.00
KKS Kalisz – SKP – SSP Cienin Zaborny Słupca 7:0 (6:0)
Bramki dla KKS-u: Kamil Zakrzewski (3), Mateusz Kościelak, Alex Lebioda, Jakub Konopa, Filip Ozimek.

KKS Kalisz: Filip Szwedziak, Igor Bośnjak – Igor Koniusz, Filip Ozimek, Wiktor Smoliński, Szymon Sałata, Adrian Przyjazny, Jakub Konopa, Alex Lebioda, Kamil Zakrzewski, Mateusz Łuczak , Marcin Stysiał, Jakub Zachara, Mateusz Kościelak, Jakub Pawelec, Tobiasz Wróblewski.