Pokonać outsidera i wrócić na zwycięską ścieżkę

Po remisie z Pogonią, porażce we Wronkach i odpadnięciu z rozgrywek o Okręgowy Pucharu Polski kaliszanie podejmą w niedzielę na własnym obiekcie 17. w tabeli GKS Przodkowo.

Ekipa z Kaszub wybitnie nie leży ekipie prowadzonej przez Piotra Morawskiego. W sezonie inaugurującym zreorganizowaną trzecią ligę kaliszanie ulegli na wyjeździe 1:3, natomiast w Kaliszu padł remis 1:1. Jesienią niebiesko-biało-zieloni jadąc do ostatniej ekipy w lidze stracili gola w ostatniej akcji meczu i również do najstarszego miasta w Polsce wrócili bez punktów.

Przodkowianie obecnie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ostatni raz komplet punktów zainkasowali 28 października gromiąc na własnym stadionie Centrę Ostrów Wielkopolski 4:0. Obecna runda dla graczy GKS-u to cztery mecze, trzy porażki i zeszłotygodniowy remis 1:1 z Jarotą Jarocin. Co ciekawe, przodkowianie w ciągu całego sezonu z meczu wyjazdowego nie przywieźli nawet punktu mając przy tym niechlubny rekord 25 goli straconych i tylko 6 zdobytych.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00. Kasy biletowe otwarte będą już od godziny 14:20, a koszt wejściówki wynosi 10 zł za bilet ulgowy i 5 zł za bilet normalny.

fot. Bartosz Cichorek | SportNaKaszubach.pl