Nnamani show, czyli kakaesiacy w przedszkolu

Jak zarazić najmłodszych miłością do futbolu? Po prostu wyjść do nich i pobawić się piłką, tak jak robią to nasi zawodnicy. W piątek odwiedzili Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki”.   

Trudno orzec, kto podczas tej wizyty bawił się lepiej, ale jedno jest pewne, nie był to stracony czas. Bo czyż można lepiej spożytkować przerwę pomiędzy treningami jeśli nie wśród tych, którzy być może są nadzieją polskiego sportu? Dzieciakom z Niepublicznego Przedszkola „Zielone Łąki” zapału do aktywności ruchowej z pewnością nie brakuje, co udowodniły podczas piątkowego spotkania z naszymi zawodnikami. Rafał Jankowski, Tomasz Kowalski, Oskar Pogorzelec i Christian Nnamani w towarzystwie trenera bramkarzy Krzysztofa Bugzela odwiedzili wszystkie przedszkolne grupy. Było sportowo i baaardzo wesoło, a niestrudzonym w futbolowych zabawach okazał się Nnama J Galeria zdjęć wkrótce na naszej stronie.

Tymczasem już w sobotę nastąpi rewizyta. Przedszkolaki z „Zielonych Łąk” odwiedzą nasz klub, by wyprowadzić zespół seniorów na mecz z Wierzycą Pelplin. Oby wygrany !!!