Harmonogram treningów i meczów Młodego KKS-u

  Poniedziałek 13.08 Wtorek 14.08 Środa 15.08. Czwartek 16.08 Piątek 17.08 Sobota 18.08 Niedziela 19.08
Junior Starszy, trener Grzegorz Jakubowski
Liga Wojewódzka, A1
  godz. 15.30 -17.30
Boisko os. Majków (pół boiska)
godz. 15.30 -17.30
Boisko os. Majków (całe boisko)
godz. 17.00-19.00
Boisko os. Majków (pół boiska)
 
Junior Młodszy, trener Jacek Bartkowski
Liga Okręgowa B1
godz. 17.30-19.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
godz. 17.30 -19.00
Boisko os. Majków (pół boiska)
godz. 17.30-19.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
Junior Młodszy, trener Adrian Dąbrowski
Liga Wojewódzka B2
godz. 16.00-17.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
godz. 16.00 -17.30
Boisko os. Majków (pół  boiska)
10.00-12.00
WLJM B2
Jarota Jarocin
Boisko os. Majków, Kalisz
godz. 16.00-17.30
Boisko os. Majków (pół boiska)
Trampkarz Starszy, trener Łukasz Miłek
Liga Wojewódzka, C1
godz. 10.30-12.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(całe boisko)
godz. 10.30-12.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(całe boisko)
godz. 10.30-12.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(całe boisko)
godz. 10.30-12.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(całe boisko)
Trampkarz Młodszy, trener Adam Zieliński
Liga Wojewódzka, C2
godz. 17.00 -18.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
godz. 17.00 -18.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
godz. 17.00 -18.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
godz. 16.00 -17.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
Młodzik Starszy (rocznik 2006), trener Maciej Zapart
Liga Okręgowa, D1
obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy
powrót z obozu w godz. popołudniowych
Młodzik Młodszy I (rocznik 2007), trener Jakub Szczepaniak, Liga okręgowa D2 obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy obóz sportowy
powrót z obozu w godz. popołudniowych
Młodzik Młodszy II (rocznik 2007), trener Łukasz Miłek
A-klasa, D2
godz. 16.30 -18.00
Boisko Orlik, ul. Graniczna
godz. 16.30 -18.00
Boisko Orlik, ul. Graniczna
godz. 16.30 -18.00
Boisko Orlik, ul. Graniczna
Orlik I (rocznik 2008), trener Michał Marszałkowski
Liga Okręgowa E1
godz. 18.30 -20.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
godz. 18.30 -20.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
godz. 18.30 -20.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
Orlik II (rocznik 2008), trener Michał Marszałkowski
Liga Okręgowa E1
godz. 18.30 -20.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
godz. 19.00 -20.30
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
godz. 18.30 -20.00
Boisko boczne
ul. Łódzka 29
(pół boiska)
Orlik III (rocznik 2009), trener Grzegorz Kalek
Liga Okręgowa E2
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Orlik IV (rocznik 2009), trener Grzegorz Kalek
Liga Okręgowa E2
godz. 19.15-20.30
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 19.15-20.30
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Żak I (rocznik 20010), trener Bartosz Rosa
F1
godz. 16.30-17.45
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 16.30-17.45
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Żak II (rocznik 20010), trener Bartosz Rosa
F1
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Żak III, Rocznik 2011 I, trener Adrian Wawrzyniak
F2
godz. 16.30-17.45
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 16.30-17.45
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Żak IV, Rocznik 2011 I, trener Adrian Wawrzyniak
F2
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
godz. 18.00-19.15
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Rocznik 2012/2013, trenerzy :
Patryk Tomaszewski
godz. 16.15 – 17.30
Boisko Orlik, ul. Graniczna
godz. 16.15 – 17.30
Boisko Orlik, ul. Graniczna
Treningi bramkarskie, trener Adam Wasiluk
Nazewnictwa:
Boisko główne – Stadion ul. Łódzka 19-29
Boisko boczne – ul. Łódzka 19-29
Boisko główne – Wał Matejki 2
Boisko SP nr 18, ul. Podmiejska 10
Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Serbinowska 22
Boisko os. Majków
Boisko przy IV LO, ul. Widok 96
Boisko Orlik ul. Graniczna
Boisko trawiaste – ul. Graniczna