MTM Industries gra z KKS-em!

Miło nam poinformować, że do grona firm wspierających Kaliski Klub Sportowy dołączył MTM Industries, znany w kraju i na świecie producent zapachów oraz kosmetyków samochodowych.

Umowę sponsorsko-reklamową podpisali: Maciej Skurniak, wiceprezes zarządu MTM Industries oraz Robert Trząsała i Maciej Wysocki, prezes i wiceprezes KKS-u Kalisz. Zgodnie z jej zapisami przez najbliższy rok na Stadionie Miejskim, gdzie swoje mecze rozgrywają zawodnicy naszego trzecioligowego zespołu, eksponowane będą banery nowego sponsora.

MTM Industries Sp. z o.o. to firma zlokalizowana w Kaliszu. Powstała w 2008 roku, od początku swej działalności wyróżniając się innowacyjnością, dynamiką działania i tempem rozwoju. Zawsze stawiała na badania i rozwój, dlatego w krótkim czasie zaczęła oferować szeroką gamę kompozycji zapachowych i bogaty asortyment produktów. Na początku były to odświeżacze zapachowe do aut. Z czasem w ofercie pojawiły się także kosmetyki samochodowe. Produkty AROMA CAR wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ciekawym wzornictwem oraz pięknymi aromatyzacjami, dlatego znajdują uznanie klientów nie tylko na rynku krajowym, ale i międzynarodowym.

Obecność firmy i dynamiczny rozwój dostrzegło także wielu ekspertów ekonomicznych oraz opiniotwórcze media czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody, m.in. Diamenty Forbesa czy Konsumencki Lider Jakości.

Z okazji zbliżającego się mundialu, firma wprowadziła na rynek światowy specjalną serię zapachów samochodowych opatrzonych logo Mistrzostw Świata w piłce nożnej FIFA 2018. Pochodzą one właśnie z Kalisza.

Odkryjmy razem świat odświeżaczy samochodowych AROMA CAR!