Niedziela w Starogardzie. Jedziemy po zwycięstwo.

Zespół ze Starogardu Gdańskiego będzie naszym kolejnym ligowym rywalem. Mecz w niedzielę, o godz. 18.00.

Podopieczni Piotra Morawskiego bardzo potrzebują wygranej. Zaledwie punkt zdobyty w trzech ostatnich meczach to zdecydowanie za mało. Martwi też fakt, że „trójkolorowi” zbierają cięgi od niżej notowanych rywali. Najwyższa więc pora, by przerwać kiepską passę. Okazja ku temu nadarzy się już w niedzielę, na wyjeździe. Drużyna ze Starogardu Gdańskiego zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli grupy 2 III ligi. KKS jest ósmy, ale obie ekipy dzieli 9 punktów. Rywal jest w zasięgu, ale to na pewno nie będzie łatwe spotkanie. W pierwszym starciu kaliszanie wygrali, ale tylko 1:0, zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie. Oby tym razem nie było tak nerwowo.

Początek niedzielnego spotkania o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny, przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 w Starogardzie Gdańskim.