Juniorzy starsi mistrzami okręgu! Czas na baraże.

W ostatnim ligowym spotkaniu sezonu, nasi juniorzy starsi pokonali na wyjeździe WKS Witaszyce 3:1. Rozgrywki kończą w wyśmienitych nastrojach, z tytułem mistrzów I ligi okręgowej. O awans do ligi wojewódzkiej powalczą już 9 i 15 czerwca, w meczach barażowych z Astrą Krotoszyn.  

Podopieczni trenera Grzegorza Jakubowskiego kończą sezon z imponującym dorobkiem. Wygrali 15 meczów, dwa zremisowali i tylko jeden przegrali. Mogą się poszczycić znakomitym bilanse bramkowym 128:16. Teraz przed nimi mecze barażowe o awans do Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Rywalem w tych zmaganiach będzie Astra Krotoszyn – zdecydowany zwycięzca grupy 2. ligi okręgowej, z jedną porażką i jednym remisem. Pierwsze ze spotkań odbędzie się już w najbliższą sobotę, o godz. 9.00 na „Majkowskim Wembley”. Rewanż rozegrany zostanie 15 czerwca w Krotoszynie.

Niestety juniorzy młodsi ligowy sezon zakończyli porażką. W minioną sobotę ulegli na własnym boisku ekipie z Godziesz 4:6.

***

18. kolejka I Kaliskiej Klasy Okręgowej Juniora Starszego, 02.06.2018r., godz. 16.00
WKS Witaszyce – KKS Kalisz 1:3
Bramki dla KKS-u:
 Mateusz Indraszczyk (2), Michał Juszczak
KKS Kalisz: Dawid Dobrasiak – Bartłomiej Trzciński, Michał Poliński, Kuba Czarnecki, Bartłomiej Woźniakowski – Tomasz Pawłowski, Michał Juszczak, Igor Kossowski, Mateusz Indraszczyk, Wiktor Matysiak – Dawid Cichorek, Jakub Krysiak, Krystian Bednarek.

***

18. kolejka II ligi Okręgowej Juniora Młodszego, 02.06.2018r., godz. 13.00
KKS Kalisz – LZS Godziesze 4:6 (3:4)
Bramki dla KKS-u: Adam Pućka (2), Kacper Tomaszewski, Filip Zakosztowicz.
KKS Kalisz: Igor Bośnjak, Kamil Janiak – Jan Nowak, Kacper Tomaszewski, Mikołaj Pituch, Marcel Gwóźdź, Jakub Janiszewski, Mateusz Marciniak, Paweł Grabowski, Kacper Hankowski, Adam Pućka, Filip Zakosztowicz, Ksawery Włodarczyk, Kamil Paś.