Turniej w Koźminku pod dyktando kakaesiaków!

Nasi Orlicy bardzo dobrze zaprezentowali się w turnieju Koźminek Cup 2018. Podopieczni Michała Marszałkowskiego zajęli w rozgrywkach dwa pierwsze miejsca.

W turnieju spotkało się osiem zespołów złożonych z zawodników rocznika 2008 i młodszych. Zmagania rozpoczęły się od pojedynków grupowych. W każdej rywalizowały po cztery zespoły, systemem 2×10 minut. Każda z drużyn zagrała więc trzy mecze grupowe i mecz o miejsce. Kaliski Klub Sportowy reprezentowały dwie ekipy i spisały się wyśmienicie, zajmując dwie czołowe lokaty.

Bardzo podobała mi się formuła rozgrywek. Graliśmy na małych boiskach, ale z dużymi bramkami. Najważniejsze jednak, że taka konwencja przypadła do gustu chłopakom. Byliśmy świadkami wielu pojedynków jeden na jeden, kreatywnych zagrań i wspaniałych goli, a to tak naprawdę cieszy tych młodych zawodników najbardziej, o czym my dorośli często zapominamy. Obu naszym ekipom należą się ogromne gratulacje za udany występ. Widać, że chłopcy robią postępy, a to dobra wróżba na przyszłość. Pracujemy dalej – podsumowuje Michał Marszałkowski, trener naszych Orlików.

Koźminek Cup ‘2018, 02.06.2018 r.

Wyniki KKS I Kalisz
Grupa A
KKS I Kalisz – Calisia I Kalisz 12:4
KKS I Kalisz – Zieloni I Koźminek 11:1
KKS I Kalisz – Liskowiak I Lisków 9:5

Wyniki KKS II Kalisz
Grupa B
KKS II Kalisz – Zieloni II Koźminek 8:0
KKS II Kalisz – Liskowiak II Lisków 2:1
KKS II Kalisz – KP Calisia 14 II Kalisz 5:2

Mecz o 1. miejsce
KKS I Kalisz – KKS II Kalisz 7:5

Klasyfikacja końcowa:
1. KKS I Kalisz
2. KKS II Kalisz
3. KP Calisia 14 II Kalisz
4. KP Calisia 14 I Kalisz
5. Zieloni I Koźminek
6. Liskowiak I Lisków
7. Liskowiak II Lisków
8. Zieloni II Koźminek

KKS I Kalisz: Bartosz Staniszewski, Adrian Paceś, Filip Ginalski, Michał Namysł, Michał Trzęsała, Kacper Suchodolski, Artur Roszak.
KKS II Kalisz: Kacper Noskowski, Mateusz Nogaj, Igor Sławiński, Michał Jung, Jakub Górny, Alan Marciniak, Bartosz Juszczak.

Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz: Maja Marszał
Najlepszy strzelec: Alan Klucznik (KP Calisia 14 Kalisz)
Najlepszy zawodnik: Kacper Noskowski (KKS II Kalisz)