Żaki w finale okręgu

Na trzynastym miejscu zakończyli rozgrywki w Okręgowym Turnieju Finałowym Żaków nasi chłopcy z rocznika 2009.

Gospodarzem zmagań był tym razem Koźmin Wielkopolski. Przy słonecznej pogodzie, na dobrze przygotowanych boiskach miejscowego Gminnego Ośrodka Sportu, rywalizowało 16 zespołów. W sumie rozegranych zostało 48 meczów, których stawką był tytuł mistrza okręgu kaliskiego w kategorii Żak.

Podopieczni trenera Grzegorza Kalka zajęli ostatecznie 13. miejsce. Zwyciężyła drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa Kalisz, która 10 czerwca w Kórniku zagra w turnieju finałowym Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.