Walczymy o Budżet Obywatelski!

W ubiegłym roku złożyliśmy wniosek na zakup sprzętu dla zespołów młodzieżowych naszego klubu. Zebraliśmy tylko 532 głosy. Jak na tak duży klub, to niewiele. Zabrakło nam ponad 300 głosów, aby dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia sportowe w KKS-ie, miała nowy sprzęt i stroje. Dzięki sponsorom i rodzicom udało się dużą część sprzętu zakupić. Jednak jeszcze trochę brakuje.


Dlatego w tym roku nie rezygnujemy i po raz kolejny składamy wniosek na zakup sprzętu sportowego dla kaliskiej młodzieży i dzieci trenujących w naszym klubie.

Liczymy, że tym razem wszyscy rodzice, starsi zawodnicy oraz sympatycy klubu bardziej się zmobilizują i zbierzemy co najmniej 1000 głosów, które miejmy nadzieję zagwarantują nam przejście wniosku do fazy realizacji. Jeżeli tak się stanie, to na początku przyszłego roku zawodnicy młodzieżowi będą mieli lepszy sprzęt do treningów i z pewnością będą osiągali lepsze wyniki, reprezentując nie tylko Klub, ale także Miasto Kalisz!

Głosowanie zaczyna się 3 września, a kończy 28 września! Zapraszamy do wzięcia udziału i zagłosowania na projekt
KKS-u!

Robert Trzęsała
Prezes klubu
Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz