Kakaesiacy razem z biało-czerwonymi!

Już jutro wielka przygoda dla naszych młodych piłkarzy oraz ich rodziców! Blisko 60-osobowa grupa pojedzie na towarzyski mecz Polska – Litwa do Warszawy. Spotkanie ważne jest nie tylko dla podopiecznych Adama Nawałki, ale również dla Młodego KKS-u, który będzie mógł uczestniczyć w tym pełnym emocji wydarzeniu.

Wszystko dzięki uprzejmości PZPN-u, który przekazał bilety do Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ten z kolei wejściówki podarował naszemu klubowi. Ważne było również zaangażowanie rodziców, którzy zakupili dla siebie i naszych zawodników dodatkowe bilety, tak, aby cała nasza trójkolorowa drużyna mogła wspierać
Biało-Czerwonych.

Harmonogram wyjazdu przedstawia się następująco:
11:15 odjazd z klubu (Trybuna Zachodnia, ul. Łódzka 19-29)
11:30 przyjazd po grupę rocznika 2007 (klasa sportowa) na przystanek przy Galerii Amber a następnie odjazd do Warszawy (po drodze przystanek na posiłek)
ok. 16:30 przyjazd na Stadion Narodowy
18:00 rozpoczęcie meczu Polska – Litwa
ok. 21:00 odjazd z Warszawy do Kalisza
ok. 1:30 planowany przyjazd do Kalisza na ul. Łódzką (Uwaga! autobus nie będzie już jechał do SP 18).

Prosimy, aby wszyscy ubrani byli w Biało-Czerwone barwy i nie zapomnieli dokumentu tożsamości oraz drobnych na obiad.