Dzień Sportowca z MEBLIKIEM

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Sportowca, nasz tradycyjny klubowy festyn, będący swego rodzaju podsumowaniem mijającego sezonu.  W programie pojawiają się kolejne atrakcje, a wśród nich konkurs z cennymi nagrodami od salonu firmowego „Meblik”.

To będzie jak zwykle, nasze wielkie klubowe święto. Okazja do podsumowania i podziękowania za kilka miesięcy wytężonej pracy i będące jej wynikiem sukcesy naszych zawodników. Będzie więc czas na oficjalne wyróżnienia i pamiątkowe medale, jak również zmagania sportowe z udziałem wszystkich klubowych drużyn, w które tradycyjnie już włączą się również rodzice. Nie zabraknie też innych atrakcji. Jedną z nich będzie na pewno konkurs strzałów w słupek i poprzeczkę, którego zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody ufundowane przez salon firmowy „Meblika”.

A oto one:
– pufa piłka – 1. miejsce w kategorii Trampkarz (roczniki 2003-2004)
– skrzynia – 1. miejsce w kategorii Młodzik (roczniki 2005-2006)
– dywan murawa – 1. miejsce w kategorii Orlik (roczniki 2007-2009)
Będą też nagrody pocieszenia m.in. zegar, lampki, pudełka, bidony oraz piłka.

Konkursowe zdobycze zostaną wręczone w przerwie meczu KKS – Sokół Kleczew. Warto przypomnieć, że właśnie tego dnia, w sobotę 16 czerwca, nasi seniorzy rozegrają ostatni mecz sezonu.

Zapraszamy do zabawy!

***

MEBLIK to polska firma, prężnie działająca na rynku od 11 lat. Specjalizuje się w produkcji mebli dla dzieci oraz młodzieży. Najwyższej jakości produkty – opatrzone certyfikatami TUV, a zatem spełniające unijne normy bezpieczeństw – cechują również unikalne, przepiękne wzory i grawery 3D, nadające wnętrzu pokoju wyjątkową atmosferę. Dodatkowym atutem są okucia Blooma z dożywotnią gwarancją, wyróżniające firmę na tle innych producentów mebli.

Salon Firmowy Meblik
ul. Wrocławska 48-50 (w budynku KLER )
tel. 533 456 298
e-mail: kalisz@meblik.pl
www.meblik.pl