Już jutro Dzień Sportowca! Czekamy na Was!

Już w sobotę, 16 czerwca odbędzie się nasz tradycyjny, klubowy Dzień Sportowca. „Trójkolorowa” rodzina podsumuje mijający sezon. Bardzo liczymy na Waszą obecność. Atrakcji nie zabraknie.

Spotykamy się o godz. 12.00 na boiskach bocznych przy ul. Łódzkiej, gdzie zaplanowane są trzygodzinne rozgrywki z udziałem zarówno młodych Kakaesiaków, jak i rodziców. Tych ostatnich już teraz gorąco zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w dedykowanym im turnieju. Zgłoszenia przyjmowane będą przy wejściu na Trybunę Zachodnią.

Bardzo ciekawie zapowiada się konkurs „Słupek-Poprzeczka” skierowany do naszych młodych zawodników, w którym atrakcyjne nagrody ufundował salon meblowy „Meblik”, o czym pisaliśmy tutaj.

Po meczach, o godz. 15.00, wszyscy uczestnicy przejdą na Stadion Miejski – zawodnicy na tartan, a rodzice na trybuny. Tam właśnie – wręczeniem pamiątkowych medali – uroczyście podsumujemy mijający sezon.

Po tej ceremonii serdecznie zapraszamy na ostatni w sezonie mecz z udziałem zespołu naszych seniorów, którzy o godz. 16.00 podejmą ekipę Sokoła Kleczew. Remis lub wygrana zagwarantuje podopiecznym Piotra Morawskiego 5. miejsce w tabeli. Bardzo liczymy na Waszą obecność, a piłkarze na wsparcie! Do zobaczenia w sobotę!