Baguma nadal z KKS-em

Miło nam poinformować, że w gronie naszych klubowych sponsorów pozostanie kaliskie Centrum Ogumienia Baguma. Umowa obowiązywać będzie do końca przyszłego sezonu. Warto tam zajrzeć, zwłaszcza teraz, kiedy przed nami wakacyjne wyjazdy.

Żadnego ze zmotoryzowanych użytkowników dróg nie trzeba przekonywać, jak ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa, obok stanu technicznego pojazdów, ma odpowiednie ogumienie. Nasz klubowy sponsor – firma Baguma – ma w tej materii wiedzę i doświadczenie, z których polecamy skorzystać zwłaszcza teraz, kiedy czekają nas wyjazdy na letni wypoczynek.

Firma, od przeszło 20 lat, zajmuje się sprzedażą nowych opon do każdego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych po TIR-y i specjalistyczne fadromy. Zaopatruje się bezpośrednio u producentów, co pozwala utrzymać atrakcyjne, niskie ceny. Lata praktyki i profesjonalny zespół pracowników zapewniają klientom szybki i trafny wybór opon spośród naprawdę szerokiej gamy dostępnych na rynku.

– Nasz klient nie musi znać parametrów kół ani felg własnego auta, określa tylko czy chce opony całoroczne czy sezonowe i w jakim przedziale cenowym; wybiera z proponowanych przez nas. Wyjeżdża zadowolony i to najbardziej nas cieszy – przekonują właściciele firmy.

Poza wymianą opon i felg samochodowych, Baguma zajmuje się również mechaniką pojazdową i naprawą klimatyzacji. Posiada też własną myjnię i przechowalnię opon.

Nasz klub bardzo ceni sobie współpracę z firmą Baguma. Jeszcze raz dziękuję właścicielom za zaufanie, a wszystkich naszych sympatyków gorąco zachęcam do korzystania z usług Bagumy – mówi Robert Trzęsała, prezes klubu.

Centrum Ogumienia Baguma zaprasza do swojej siedziby przy ul. Poznańskiej 94, tel. (62) 766 40 89, e-mail baguma@baguma.pl.