NETLAND Computers też gra z nami

Do grona partnerów KKS-u dołączył NETLAND Computers – sklep i serwis komputerowy w jednym. Dziękujemy za wyposażenie klubu w niezbędny sprzęt komputerowy.

NETLAND Computers to rodzinna firma o wieloletniej tradycji. Istnieje na rynku od 1995 roku i od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą IT, zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. To nie tylko sklep komputerowy i wypożyczalnia sprzętu IT, ale też profesjonalny serwis, dział odzyskiwania danych oraz likwidacja sprzętu elektronicznego. Sklep oferuje szeroki wybór produktów nowych i używanych, takich jak laptopy, komputery, monitory, serwery, drukarki, kserokopiarki oraz oprogramowanie.

Doświadczeni i kierunkowo wykształceni technicy, doskonale obeznani zarówno z nowinkami, jak i sprzętem sprzed kilku lat, zapewniają profesjonalny serwis komputerowy i naprawę laptopów, monitorów, drukarek, czy układów BGA, z którymi nie poradziły sobie inne firmy.

NETLAND Computers to także profesjonalne usługi dla firm: indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania serwerowe, doradztwo w zakresie rozbudowy i modernizacji istniejących serwerów, wdrożenia specjalistycznego oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą oraz audyty IT.

Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmują klientów z całej Polski, w szczególności z województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Na życzenie klienta pracownicy firmy dojeżdżają w dowolnie wskazane miejsce.

Netland Computers
ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz
tel: 62 753 62 03
fax: 62 753 64 20,
e-mail: sklep@netlandcomputers.pl
infolinia: 801 000 206
pon-pt od 8.00 do 17.00