Dwa zamiast jednego

Już jutro kolejny test seniorskiej kadry KKS-u Kalisz w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu 2018/2019. Podopieczni Piotra Morawskiego rozegrają nie jeden, a dwa spotkania kontrolne z T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki. Pierwsze z nich o 12:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu.

Jutrzejszy przeciwnik to drużyna, która w przyszłym sezonie zagra w grupie 1 III ligi. Poprzednie rozgrywki, rywal zakończył na solidnym 3. miejscu. Po 34 meczach, ekipa z Aleksandrowa Łódzkiego zdobyła 66 punktów, z czego 19 spotkań zakończyło się zwycięstwem, 9 remisem a 6 porażką.

We wstępnych ustaleniach, w dniu jutrzejszym miało zostać rozegrane tylko jedno spotkanie. Konsultacje obu sztabów szkoleniowych spowodowały jednak, że kluby rozegrają aż dwie gry po 90 minut. Daje to szanse przetestowania wszystkich zawodników – zarówno już obecnych w kadrze, jak i tych, którzy mają przejść do „trójkolorowych”. Dodatkowo, trenerzy będą mieli dużo szans na przećwiczenie różnych wariantów taktycznych. Pierwszy gwizdek już o 12:00, kolejne spotkanie o 14:30. Oba sparingi odbędą się na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.