Bilety oraz karnety na wyciągnięcie ręki!

Już dziś o 12:00 startujemy z totalną nowością! Przy współpracy z portalem cotucotam.pl, będziecie mogli kupić bilety na spotkania niebiesko-biało-zielonej drużyny bez wychodzenia z domu. Ponadto do Waszej dyspozycji będą również karnety na rundę jesienną. Zapraszamy do wspierania KKS-u Kalisz w nadchodzącym sezonie!

Na stronie internetowej kkskalisz.pl oraz cotucotam.pl, znajdziecie odnośnik do elektronicznej sprzedaży biletów oraz karnetów. Wejściówki na najbliższą ligową potyczkę KKS-u, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu, dostępne będą w cenie 5 zł za bilet ulgowy oraz 10 zł za bilet normalny. Przypomnijmy, że 15 sierpnia 2018 roku, o godzinie 18:00, rywalem podopiecznych Piotra Morawskiego będzie KP Starogard Gdański.

Dla wiernych kibiców Kakaesiaków, dostępne są również karnety uprawniające do wejścia na każdy mecz domowy w rundzie jesiennej 2018/2019. Jego koszt to 60 zł za miejsce na trybunie. Dla bardziej wymagających, są również przygotowane karnety na sektor VIP w cenie 350 zł, na którym gwarantujemy catering. Pamiętaj, że zakup karnetu to przede wszystkim gwarancja miejsca, oszczędność pieniędzy ale również i czasu.

Kupowanie biletów na mecz KKS-u Kalisz, przez portal cotucotam.pl, jest dziecinnie proste i nie wymaga rejestrowania. Witryna umożliwia, w parę kliknięć, zdobyć wejściówkę. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni bilet bądź karnet, wpiszesz adres e-mail a także imię oraz nazwisko i dokonasz mobilnej płatności. Nie musisz wykonywać standardowych przelewów w banku czy na poczcie – do Twojej dyspozycji pozostaje blik, szybkie przelewy internetowe oraz karta debetowa. Zapomnij też o drukowaniu! Wrzuć plik z biletem na twój telefon bądź tablet, pokaż kod QR obsłudze na wejściu i ciesz się pozytywnymi emocjami razem ze swoją ulubioną drużyną. Pamiętaj, że w razie problemów, zawsze możesz liczyć na całodobowe wsparcie techniczne.

Portal cotucotam.pl powstał niemal 4 lata temu z inicjatywy ludzi, którzy za cel postawili sobie dobrze i skutecznie poinformować społeczność o nadchodzących imprezach kulturalnych, a także sportowych. Wzrastająca popularność oraz każde kolejne kliknięcie w witrynę, dodało dużo sił i energii ekipie do ciężkiej pracy. Motywacja, ciągłe zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia zaowocowało dziesiątkami tysięcy odwiedzin portalu. W pewnym momencie przyszedł czas na kolejny krok w stronę internautów. Wprowadzenie modułu sprzedaży wejściówek, na wyczekiwane przez społeczność wydarzenia, okazało się strzałem w dziesiątkę i spowodowało jeszcze większe zainteresowanie stroną. Zespół cotucotam.pl tworzą ludzie z pasją, pewnie stawiający na rozwój oraz mobilność. Dzięki pracy tych specjalistów, zyskaliśmy narzędzie do sprawnego, prostego i szybkiego dostępu do informacji na temat wydarzeń, a także możliwość błyskawicznego zakupu biletów.

Cieszymy się, że KKS Kalisz może grać w jednej drużynie z portalem cotucotam.pl. Naszemu partnerowi, życzymy samych sukcesów.