Obóz w Polanicy Zdrój już w najbliższą sobotę!

W sobotę 11 sierpnia 2018 roku, zawodnicy z roczników 2005, 2006 i 2007 rozpoczną udział w obozie sportowym w Polanicy Zdrój. Wyjazd zaplanowano na godzinę 8:15 spod klubu na ul. Łódzkiej 19-29, a zbiórka zaplanowana jest na 15 minut wcześniej.

Piłkarze KKS-u będą zakwaterowani w Domu Wczasów Dziecięcych GREEN REST zlokalizowanym przy ul. Dębowej 14 w Polanicy Zdrój. W trakcie obozu, zawodnicy będą mieli możliwość korzystania z Parku Wodnego i zwiedzania Strzelińca Wielkiego oraz pieszych wycieczek po mieście. Treningi odbywać się będą dwa razy dziennie.

Nasi młodzi sportowcy powrócą w piątek 17 sierpnia. Wyjazd z Polanicy Zdrój zaplanowano na godzinę 11:00, a w Kaliszu uczestnicy powinni pojawić się po około 5 godzinach jazdy.

Osoby, które jeszcze nie płaciły całości kosztów obozu, proszone są o jak najszybszą wpłatę pozostałej kwoty na konto klubu (Nestbank 78 2530 0008 2003 1023 9456 004). Rodzice wszystkich uczestników obowiązkowo muszą dostarczyć do środy karty uczestnictwa w obozie (można je odebrać w klubie lub od trenera).

Oto lista niezbędnych rzeczy na wyjazd:
– sprzęt treningowy (buty do gry – korki, dres treningowy, getry zielone 3-4 pary, kurtka/ortalion),
– ubrania (dodatkowo czapka z daszkiem, klapki, piżama, kąpielówki),
– ręczniki (2 sztuki),
– inne (gry, książki, karty na drogę),
– kosmetyki (mydło/żel, szampon, szczoteczka i pasta do zębów).

Ważna uwaga – prosimy nie zabierać żadnych elektronicznych sprzętów (tablety, konsole). Odpowiedzialność za ich zniszczenie bądź zagubienie będą ponosić rodzice, a nie klub! Jest to wyjazd integracyjny. Zawodnicy mają się lepiej poznać i ze sobą rozmawiać, a nie zamykać w wirtualnym świecie.