Ruszyła sprzedaż biletów na mecze rundy jesiennej!

Właśnie w tym momencie ruszyła sprzedaż on-line biletów na wszystkie mecze rundy jesiennej. Przypomnijmy, że funkcja jest możliwa dzięki współpracy z portalem www.cotucotam.pl.

Pierwszy mecz na własnym obiekcie kaliszanie rozegrają już 15 sierpnia, kiedy to podejmą KP Starogard Gdański. Jesienią na Stadionie Miejskim zmierzą się jeszcze z Lechem II Poznań, Gwardią Koszalin, Chemikiem Bydgoszcz, Wierzycą Pelplin, Wdą Świecie, Radunią Stężyca i Bałtykiem Koszalin.

Na stronie internetowej kkskalisz.pl oraz cotucotam.pl, znajdziecie odnośnik do elektronicznej sprzedaży biletów oraz karnetów. Na naszej witrynie znajduje się on w prawym menu, pod blokiem ‚Następny mecz’ Wejściówki na najbliższą rundę dostępne będą w cenie 5 zł za bilet ulgowy oraz 10 zł za bilet normalny. Przypomnijmy, że 15 sierpnia 2018 roku, o godzinie 18:00, rywalem podopiecznych Piotra Morawskiego będzie KP Starogard Gdański.

Jeszcze dziś uruchomiona zostanie również sprzedaż karnetów, które zakupić będzie można w ten sam sposób. Kosz karnetów to 350 zł (VIP) i 60 zł (normalny).