Zostań piłkarzem KKS-u Kalisz!

Lubisz grać w futbol, ale brakuje Ci emocji oraz motywacji związanych z meczami o stawkę? Chciałbyś rozwijać się pod bacznym okiem doświadczonej kadry trenerskiej? Dołącz do drużyny Juniora Starszego!

Grzegorz Jakubowski, koordynator grup młodzieżowych KKS-u Kalisz, a także szkoleniowiec drużyny Juniorów A1, zaprasza wszystkich zainteresowanych grą dla „trójkolorowych” z rocznika 2000 oraz 2001, do wzięcia udziału w treningach, które w najbliższym tygodniu zaplanowane są na wtorek (godzina 15:30), czwartek (godzina 15:30) oraz piątek (godzina 17:00). Odbędą się one na jednym z najlepszych kompleksów piłkarskich w Kaliszu – „Majkowskie Wembley” (ul. Tuwima 3, 62-800 Kalisz).

Przypomnijmy, że zawodnicy Juniora Starszego w najbliższym sezonie zagrają w Lidze Wojewódzkiej, co stwarza dla młodych piłkarzy okazję do podnoszenia jakości gry na boisku, a także zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Każda jednostka treningowa to szansa na rozwój w super atmosferze a także nauka nowych, wcześniej niespotykanych założeń taktycznych. Kontrola sytuacji na boisku, posiadanie piłki i odzyskiwanie jej po stracie to tylko parę elementów, które zostanie przećwiczone podczas treningów.

Grzegorz Jakubowski to doświadczony coach z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę zawsze przekazuje drużynie, a ta może liczyć na jego pełne wsparcie. Mimo młodego wieku, trener ma za sobą staże i hospitacje m.in. w duńskim Allborgu, Fortunie Hjorring, FC Hjorring, Polonii Warszawa, Pogoni Szczecin, Hamburgerze SV czy Rakowie Częstochowa. W poprzednim sezonie, Jakubowski był asystentem I trenera seniorskiej kadry KKS-u Kalisz, Piotra Morawskiego. To wszystko gwarantuje pełen profesjonalizm, który z pewnością przeleje się na zawodników drużyny Juniorów A1 i ich sukces.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia swoich sił na treningach. W razie pytań, trener Jakubowski pozostaje do Twojej dyspozycji (881 770 295 bądź www.facebook.com/grz.jakub)