Kakaesiaku! Pomóż Majce i 15 września wykręć z nami kilometry!

Zapewne wszyscy kibice KKS-u pamiętają chorą Maję Nowakowską. To właśnie na leczenie tej 4-letniej dziewczynki zbieraliśmy pieniądze podczas meczu z Bałtykiem Gdynia, natomiast na licytacje z rąk rzecznika prasowego KKS-u Norberta Gałązki i kibica Huberta Jezierskiego trafiły koszulki meczowe z autografami piłkarzy zespołu seniorów. 15 września ponownie będziemy mogli pomóc!

Ergo Hestia (Hestyjne Centrum Wolontariatu) organizuje rajd rowerowy, z którego za każdy przejechany kilometr każdego uczestnika, złotówka trafi na konto Mai. Z racji tego, że seniorzy tego dnia mecz rozgrywają o godzinie 19:25 nie może zabraknąć tam  bardzo licznej delegacji naszej niebiesko-biało-zielonej rodziny.

Trasa liczyć będzie ok. 30 kilometrów z postojem w Gutowie. Tam po grillu udamy się w drogę powrotną – informuje mama Majki Nowakowskiej.

Dokładne szczegóły całego rajdu znane będą niebawem, natomiast my już teraz zachęcamy do szykowania jednośladów i udziału w tym zacnym przedsięwzięciu. Pokażmy niebiesko-biało-zielone i wszyscy w Klubowych barwach zjawmy się na zbiórce!