Pogrom na Majkowskim Wembley

Kolejne zwycięstwo w lidze wojewódzkiej odnieśli w niedzielę Juniorzy Starsi. Na Majkowskim Wembley rozbili oni Polonię Środa Wielkopolska aż 6:0.

Było to jedenaste z rzędu wygrane ligowe spotkanie. Strzelanie w niedzielne południe rozpoczął Krystian Konopa, który futbolówkę w bramce przyjezdnych lokował w 25. i 36. minucie. Po przerwie swoje trafienia dołożyli jeszcze Mateusz Indraszczyk, Igor Kossowski, Dawid Cichorek i Miłosz Matuszewski.

W następnej kolejce podopieczni Grzegorza Jakubowskiego zmierzą się z Jarotą Jarocin.

***

4. kolejka Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych, 02.09.2018, godz. 12:00
KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska 6:0 (2:0)
Bramki dla KKS-u: Krystian Konopa (2), Mateusz Indraszczyk, Igor Kossowski, Dawid Cichorek, Miłosz Matuszewski

KKS Kalisz: Dawid Dobrasiak – Bartek Trzciński (60. Wiktor Szemfel), Michał Gramczewski, Kacper Janiak (60. Wiktor Matysiak), Mateusz Indraszczyk (75. Bartek Wożniakowski), Patryk Kawecki (80. Kuba Krysiak), Igor Kossowski, Dominik Bać, Szymon Janczak (77. Kuba Czarnecki) – Miłosz Matuszewski, Krystian Konopa (60. Dawid Cichorek)