Dwie porażki Trampkarzy

Bez punktów miniony weekend zakończył nasze drużyny Trampkarzy.

Starsi udali się do Turku, gdzie ich rywalem był miejscu Tur – czwarta drużyna Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych. Miejscowi już w szóstej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Nikodema Marciniaka. Podopieczni Łukasza Miłka wyrównali nieco ponad kwadrans później, kiedy piłkę w bramce ulokował Kacper Jabłoński. Ostatnie zdanie należało jednak do miejscowych, a konkretniej do Kacpra Kałużnego, który ustalił wynik spotkania na 2:1.

Również z porażka, tylko z Krotoszyna wrócili podopieczni Mateusza Bodusza. Młodzi zawodnicy Akademii Talentów wyszli na prowadzenie za sprawą Julii Maślanowskiej. Po 20 minutach i golu Oliwiera Olejnika było już 2:0 dla miejscowych, na co kaliszanie zdołali odpowiedzieć tylko samobójczym trafieniem Jakuba Olejnika.

Obie drużyny zajmują ostatnie miejsca w swoich ligach, mając na swoim koncie cztery (TS) i trzy (TM) punkty. W następny weekend Trampkarze Starsi zmierza się z Oranje Konin, natomiast młodsi zagrają z Victorią Września