Wewnętrzny sparing dla seniorów

Dwa dni po meczu z Pogonią Szczecin Kakaesiacy rozegrali na Wale Matejki wewnętrzny mecz pomiędzy zespołami juniorów starszych oraz seniorów. W ekipie Dariusza Marca wystąpili głównie zawodnicy, którzy w Szczecinie nie zaliczyli pełnych 90 minut. W bratobójczym starciu górą byli piłkarze pierwszego zespołu, którzy pokonali młodszych kolegów 7:0.

Młodzi Kakaesiacy bardzo dobrze spisali się podczas ligowego spotkania w poprzednią niedzielę, kiedy to pokonali lidera rozgrywek – Polonię Leszno 1:0. To właśnie juniorzy mieli pierwszą dogodną okazję w tym spotkaniu, jednak uderzenie Wiktora Matysiaka obronił Kamil Kosut. Z biegiem czasu co raz więcej zaczęli sobie pozwalać gracze pierwszego zespołu co poskutkowało zdobyciem aż czterech goli w odstępie zaledwie trzech minut.

Strzelanie rozpoczął Damian Ślesicki, który wpakował futbolówkę do pustej bramki. Przed przerwą hat-tricka skompletował jeszcze Mateusz Stefaniak i jedno trafienie dorzucił hiszpański pomocnik Gabriel Vidal Gonzalez.

Po zmianie stron trzecioligowcy nadal prowadzili grę, jednak ze skutecznością było już nieco gorzej. Mimo to Krzysztof Krysztofowicz i Miłosz Matuszewski ustalili wynik spotkania na 7:0.

***

KKS Kalisz – KKS Kalisz JS 7:0 (5:0)
1:0 Damian Ślesicki 11. min, 2:0 Mateusz Stefaniak 12. min, 3:0 Mateusz Stefaniak 14. min, 4:0 Gabriel Vidal Gonzalez 19. min, 5:0 Mateusz Stefaniak 20. min, 6:0 Krzysztof Krysztofowicz 26. min, 7:0 Miłosz Matuszewski 30. min

KKS Kalisz: Kamil Kosut (21. Adam Wasiluk) – Damian Ślesicki, Mateusz Żytko (21. Pavlo Hordijczuk), Dominik Domagalski, Jakub Staszak, Krzysztof Krysztofowicz, Tomasz Owczarek, Robert Tunkiewicz (21. Patryk Kieliba), Gabriel Vidal Gonzalez, Mateusz Stefaniak, Miłosz Matuszewski

* Grano 2×20 minut