Acropol sponsorem strategicznym trampkarzy KKS-u!

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Acropol została kluczowym sponsorem zespołów trampkarzy Kaliskiego Klubu Sportowego. W dniu dzisiejszym roczną umowę podpisali prezes KKS-u Robert Trzęsała, wiceprezes KKS-u Maciej Trzęsała i wiceprezes Acropolu Maciej Machajewski.

– Bardzo się cieszę, że firma Acropol będzie wspierać naszą młodzież. Potrzeby zespołów młodzieżowych są bardzo duże, a dzięki taki firmom jak Acropol możemy profesjonalnie podejść do rozwoju naszych zawodników, którzy już za kilka lat mogą stanowić o sile pierwszego zespołu – powiedział włodarz KKS-u Robert Trzęsała

Drużyny Trampkarza Starszego i Trampkarza Młodszego od najbliższej kolejki występować będą pod nazwą KKS Acropol Kalisz. Przypomnijmy, że zarówno podopieczni Łukasza Miłka i Mateusza Bodusza występują od tego sezonu na szczeblu wojewódzkim.

Acropol jest firmą specjalizującą się w organizacji transportu międzynarodowego. Ponad 25-letnie doświadczenie sprawia, że firma stała się ekspertem w dziedzinie transportów drobnicowych i ekspresowych. Dzięki własnej flocie oraz współpracy z zaufanymi partnerami każdego dnia dysponuje ok. 600 samochodami na terenie całej Europy. Nowoczesna flota, wykwalifikowana załoga oraz pasja, zapewnia klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziome. Transporty ładunków neutralnych, chłodniczych czy ADR to dla nich codzienność.

Główna siedziba firmy mieści się w Kaliszu, gdzie również znajduje się firmowa restauracja otwarta dla wszystkich. Firma posiada również pięć prężnie rozwijających się oddziałów w: Bydgoszczy, Toruniu, Lublinie, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim.

Zapraszamy do odwiedzenia ich strony www.acropol.pl !