Już w sobotę mecz „Niepodległa”!

Zanim do walki o kolejne ligowe punkty przystąpią nasi piłkarze, punktualnie o godzinie 16:30 rozpocznie się Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego „Niepodległa”

Setna rocznica odzyskania niepodległości jest jedyną w swoim rodzaju okazją do wspólnego przeżywania i okazywania radości z życia w niepodległym Państwie. W całym kraju realizowane są projekty kulturalne, artystyczne, edukacyjne czy wydawnicze, poświęcone Jubileuszowi odzyskania Niepodległości. W Kaliszu postawiono na aktywne świętowanie.

Na murawie Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej zobaczyć będzie można min. Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego, prezesa KKS-u Kalisz Roberta Trzęsałę oraz wielu innych zaproszonych gości. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Rozstawione zostaną zamki dmuchane, natomiast na Sektorze Rodzinnym, który swój debiut miał podczas meczu z Gwardią Koszalin czekać będą stoiska gastronomiczne z bezpłatną watą cukrową, popcornem i napojami.

Warto zaznaczyć, iż wszyscy, którzy wybiorą się na to okolicznościowe spotkanie bezpłatnie będą mogli pozostać na meczu o mistrzostwo III ligi gr. 2 KKS Kalisz – Chemik Bydgoszcz, które rozpocznie się o godzinie 19:25.

Wstęp na mecz „Niepodległa” jest oczywiście darmowy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.