Ostatni dzień głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2019!

Jeszcze tylko dzisiaj (piątek, 28.09) za pomocą tradycyjnych kart, ale także online można głosować na projekt zgłoszony przez Kaliski Klub Sportowy. Na 22. miejscu wśród zadań ogólnomiejskich znajduje się pozycja: Zakup sprzętu sportowego dla zespołów młodzieżowych Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz. Wszystkim nam zależy, żeby każda młodzieżowa drużyna naszego Klubu wyposażona była w nowy, kompletny sprzęt sportowy, dlatego zachęcajcie wszystkich znajomych do głosowania.

Pamiętajcie! Wygrywając głosowanie na Budżet Obywatelski 2019 zapewniacie swoim pociechom komplet profesjonalnych strojów piłkarskich. Do dzieła!

Zachęcamy również do głosowania na projekt nr 41. Renowacja budynku znajdującego się przy boisku „Majkowskie Wembley”. Pamiętajmy, że podczas zimowego okresu przygotowawczego z tego obiektu korzystają nasze drużyny młodzieżowe.

Strona do głosowania: https://bo.kalisz.pl/budzet-obywatelski-2019/projekty