Puchar Prezydenta Miasta Kalisza dla drużyny czerwonych [wideo]

W sobotę odbył się Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza NIEPODLEGŁA. Na murawie Stadionu Miejskiego kibice zobaczyć mogli min. włodarza naszego miasta, nauczycieli, przedstawicieli Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska czy ludzi związanych z naszym Klubem.

Chcę podziękować wszystkim zawodnikom za sportową, pełną zaangażowania rywalizację, z kolei kibicom za mobilizujący doping – mówi prezydent Grzegorz Sapiński. – Mam tez nadzieję, że kaliszanie coraz częściej i chętniej będą odwiedzać nasz stadion, by uczestniczyć w wydarzeniach sportowych. Warto!

Cała rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny ‚Czerwony’ 5:4 i tutaj warto wspomnieć, że na listę strzelców wpisali się min. kierownik drużyny seniorów Krzysztof Tomaszewski i prezes KKS-u Robert Trzęsała.

***

Biali – Czerwoni 4:5 (0:4)

Biali: Grzegorz Sapiński, Błażej Małecki, Mateusz Małecki, Michał Kowal, Krzysztof Małyjasiak, Radosław Nowaczyk, Piotr Lisowski, Michał Melka, Mariusz Witczak, Kuba Kubiaczyk, Michał Szymański, Andrzej Górski, Tomasz Mazurek, Bartek Marek, Paweł Błaszczyk, Robert Paradowski, Kuba Kowalkiewicz, Sylwiusz Jakubowski

Czerwoni: Marcin Żółtek, Rafał Pokora, Robert Trzesała, Paweł Gajoch, Krzysztof Tomaszewski, Piotr Goplarek, Piotr Romke, Norbert Gałązka, Grzegorz Kulawinek, Mariusz Czerniak, Łukasz Szymański, Paweł Michalak, Mateusz Gieszczyński, Kacper Gieszczyński, Jacek Wzorek

Grano 2×20 minut