Dwie porażki Trampkarzy

Bez punktów ósmą serię gier zakończyli nasi Trampkarze. Starsi po zaciętym boju ulegli Oranje Konin, natomiast młodsi po trzech gola straconych w odstępie trzech minut przegrali z Victorią Września 1:3.

Podopieczni Łukasza Miłka wyszli na prowadzenie za sprawą Adama Zadki. Niestety później bramki zdobywali już tylko przyjezdni, a konkretnie Adam Iwiński i Bartosz Olejniczak.

O sporym pechu mogą mówić zawodnicy Mateusza Bodusza. Po dobrej pierwszej połowie chwila rozluźnienia kosztowała ich utratą trzech bramek w odstępie zaledwie 180 sekund.

W następnej kolejce zarówno nasi starsi jak i młodsi Trampkarze zmierzą się z Górnikiem Konin.