Kup bilet online, wygraj nagrodę!

Już 13 października gramy z Wierzycą Pelplin w Kaliszu. Przy znakomitych wynikach drużyny Dariusza Marca spodziewamy się dużego zainteresowania spotkaniem i dlatego zachęcamy do wcześniejszego nabycia wejściówek.

Jedyna i najszybsza opcja nabycia biletu w przedsprzedaży to zakup na stronie bilety.cotucotam.pl/strefa/kks-kalisz. Sprzedaż trwa 24 godziny na dobę, nie ryzykujecie stania w ewentualnych kolejkach przedmeczowych, a do tego oszczędzacie swój cenny czas.

Aby zachęcić do zakupu biletu online przygotowaliśmy nagrody, dla tych którzy skorzystają z tej opcji przed meczem z Wierzycą Pelplin. Nagrodzimy wybrane trzy osoby i w przerwie meczu wręczymy upominki ufundowane przez Aquapark w Kaliszu.

Aquapark Kalisz posiada 9 basenów, w tym wewnętrzne i zewnętrzne. Ich łączna powierzchnia to blisko 2 tysiące m2. Z basenów wewnętrznych największym jest basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami: zjeżdżalniami, ławeczkami i leżankami wodnymi, gejzerami powietrznymi, rwącą rzeką, grotą sztucznej fali i wanną z hydromasażem. Dla osób chcących wypocząć, dookoła części rekreacyjnej ustawione są leżanki. Osoby, które lubią pływać na dłuższe dystanse przygotowano pięciotorowy basen pływacki o długości 25 metrów. Uzupełnieniem hali basenowej jest brodzik dla dzieci, dwa baseny hamowne i basen solankowy. Zachęcamy do korzystania z ich usług!