Postrzelali w Pleszewie

Aż siedem goli zaaplikowali Stali Pleszew nasi Juniorzy Starsi, którzy w sobotę pewnie ograli rywali 7:1.

Kakaesiacy poirytowani zeszłotygodniową porażką w Koninie od samego początku pokazali, kto w tym spotkaniu będzie rozdawać karty.  Już po dwóch kwadransach i trafieniach Wiktora Matysiaka oraz Mateusza Indraszczyka podopieczni Grzegorza Jakubowskiego prowadzili 2:0. Gdy w 40. minucie gola dla Stalówki zdobył Piotr Wlekliński wydawało się, że miejscowi nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nic bardziej mylnego. Zaledwie po 60 sekundach prowadzenie niebiesko-biało-zielonych podwyższył Matysiak, a po przerwie kolejne trafienia dołożyli Miłosz Matuszewski (2), Krystian Konopa i Dawid Cichorek.

Na chwilę obecną Kakaesiacy zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą do liderującej Polonii Leszno 9 punktów. Należy jednak pamiętać, że gracze z najstarszego miasta w Polsce mają rozegrane dwa spotkania mniej.

***

9. kolejka Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych, 06.10.2018, godz. 11:00
Stal Pleszew – KKS Kalisz 1:7 (1:3)
Bramki dla KKS-u: Wiktor Matysiak (2), Miłosz Matuszewski (2), Mateusz Indraszczyk, Dawid Cichorek, Krystian Konopa

KKS Kalisz: Dawid Dobrasiak – Wiktor Szemfel, Michał Gramczewski, Mateusz Indraszczyk, Szymon Janczak, Patryk Kawecki, Igor Kossowski, Miłosz Matuszewski, Wiktor Matysiak, Jakub Staszak, Dawid Cichorek oraz Bartłomiej Trzciński, Kacper Janiak, Krystian Konopa, Tomasz Pawłowski, Michał Zemfler